top of page
mersin psikolog

Psikolog Kardelen Demirdöven, Çukurova Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Çocuk ve Ergen alanında Çocuk ve Ergen Müdahale Programı, Oyun Terapisi, Filial Terapi, Kum Terapisi, Çocuk Değerlendirme Testleri, Anaokulu ve Kreşte Psikologluk gibi birçok eğitim almıştır. Çocukların duygusal ve zihinsel gelişimlerini, ihtiyaçlarını anlamak, destek olmak ve sorunlarına çözüm bulma konularında çalışmalarını sürdürmektedir.
Çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan deneyimler, çocuk ve genç bireylerin ilerideki hayatını etkilemede büyük rol oynuyor. Onların duygusal ve sosyal ihtiyaçlarının, sorunlarının anlaşılması ve karşılanması sağlıklı bir şekilde büyümeleri ve gelecekleri için önemlidir. Psikolojik Sağlamlık, ebeveynlerin desteği ile şekillenir.
Her çocuk özel ve benzersizdir. Onların dünyasını anlamak ve kendilerini keşfetmelerine yardımcı olmak değerlidir. Psikolog Kardelen Demirdöven çocuk ve ergenlerin yaşadığı zorluklarda, sorunlarda onlara ve ebeveynlere destek olmak için Elava Danışmanlık Merkezinde danışmanlık vermektedir.
Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Psikolojisi
Ebeveyn Danışmanlığı
Korku ve Kaygı
Çekingenlik
Okula Uyum Sorunları
Sınav Kaygısı
Sosyal Fobi
Tuvalet Sorunları
Öfke Sorunları
Obsesyon (Takıntılar)

ÇOCUK VE ERGEN PSİKOLOĞU

Kardelen Demirdöven

Kardelen Demirdöven
bottom of page